Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ugye nem infarktus? Nagyon félek?

Ugye nem infarktus? Nagyon félek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 2 napja néha szur a szegycsontomnal , de nem sugárzik ki sehova sem, nem folyamatosan szur hanem csak néha, szerintem ha rosszul mozduljon akkor mert előtte nagyon megerőltető munkát végeztem, hipochonder vagyok és nagyon tulstresszelem.

2017. nov. 22. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem infarktus, mert akkor most nem beszelgetnenk rola, hanem mar eppen uton lennel valamelyik korhazba. Az infarktus kialakulasa lehet jo hosszu, de ha mar beut a baj, akkor par ora alatt lezajlo dolog.


Persze ha zavaro ez a szegycsont fajdalom, akkor setalj le a korzeti orvoshoz, valoszinu csinal egy EKG-t, megmeri a vernyomasodat es a szakember fejevel fog tanacsot adni.

2017. nov. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Orvoahozajd csak pénteken tudok menni. De elmegyek mindenképp. Vérnyomásom rendben van egyébként. Köszönöm a válaszod megnyugodtam kicsit :)
2017. nov. 22. 11:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugi énis hipochonder vagyok :D

Ha fáj a hasam: Vakbélgyulladás

Ha olyan helyre megyek ahol tömegek vannak: Agyhártyagyulladás

Már agydaganatot is diagnosztizáltam

Már szívbetegséget is, billentyűhibát..

Napi többször nézem meg interneten a tüneteket..

És úgy érzem hogy csak ez lehet semmi más mert az összes tünet stimmel..

Aztán rá 2hét múlva még semmi bajom sincs..

Nekem mindennapos hogy beszúr valahol, pedig csak 15éves vagyok

Szerintem beszorul a levegő vagy valami csont, de ha jól tudom az infarktus az nem áll le, szval az ha elkezdődik nagyon erős hosszan tartó fájdalom, verejtékezés, gyengeség, Görcsöl a szegycsont sokáig, és nem hirtelen beszúr.

2017. nov. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mozgásszervi baj lehet inkább, persze majd az orvos többet mond.
2017. nov. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!