Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek elenged a magyarta...

Szerintetek elenged a magyartanár?

Figyelt kérdés

Eléggé beteg vagyok, forog velem minden, fáj a fejem, és az orrom is folyik. Mindenek előtt leszögezem, hogy a betegségem nem egyenlő az iskolaundorral, sokkal inkább egy téli nyavaja! Anyukámmal beszéltem, de nem engedi, mert "Év elején f*stam"... Megmodom őszintén, nem örülök ennek, mert lenne egy adventi szereplésem holnap, és nagyon fontos lenne. De vistont alig állok a lábamon. Arra gondoltam, mivel anyukám nem enged, így beszélek a magyartanárral, elmondom mi bajom van. Szerintetek ez így okés?

12/F



2017. nov. 26. 16:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, bocs, a vége lemaradt. Szerintetek hazaenged a magyartanár?
2017. nov. 26. 16:35
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem okés, de várd meg a holnapot, hogy leszel.

A minap pontosan ugyanígy voltam mint te, szédelegtem, semmi erőm nem volt és egyfolytában orrot fújtam. Bementem dolgozni mert csak akkor jelentek beteget ha lázas vagyok vagy nagyon köhögök.

Vegyél be neocitrant vagy ilyesmi forróitalport, vagy egy aspirint lefekvés előtt, és feküdj le korán, hogy reggelig kipihent legyél. Ha szarabbul vagy akkor úgyis hazaenged a tanár, szerintem.

2017. nov. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Neocitran nincs, de valamilyen italpor maradt, ha jól emlékszem.
2017. nov. 26. 16:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen. Az első 1-2 nap a rossz amíg kijön az emberen, utána minden nappal könnyebb. Próbálj jó sokat aludni ma, és egy kis meleg tea is csodákra képes.
2017. nov. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!