Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Begipszelt lábbal elenged az...

Begipszelt lábbal elenged az orvos suliba?

Figyelt kérdés
A héten eltörtem a lábfejemnél az egyik csontom, aztán szombaton bekötötte az orvos, aztán kedden megyek begipszeltetni. Szerintetek a gipszeltetés után pár napra rá már mehetek suliba? Vagy egyáltalán fog engedni az orvos suliba?

2013. szept. 8. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha járógipszet kapsz akkor mehetsz...Ha fekvöt amit nem hiszek akkor is kb.1-2 hét és mehetsz.
2013. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, először fekvőgipszet kapsz, azzal tuti nem. Aztán a járógipsszel talán már lehet, ezt nem tudom biztosan.
2013. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek a válaszát! :) Csak mert néhányan azt mondták, hogy 1 hónapig nem mehetek suliba meg minden. Majd kedden okosabb leszek! :) (mentek a zöld pacsik) :)
2013. szept. 8. 20:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Járógipsszel simán tudsz suliba menni.
2013. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fekvőgipszben feküdni kell, azzal nem.


Járógipsznél, ha normál gipszet kapsz, akkor 1 nap, amíg megköt, adig nem lehet ráállni, de utána, másnap már mehetsz vele iskolába.

Ha könnyített járógipszet tesznek fel, arra meg már 1 óra után is rá lehet állni és tudsz vele menni.

2013. szept. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi lett, engedett a doki suliba?
2013. szept. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy csak most válaszolok: Sportgipszet tettek nekem, amire nem szabad rálépnem. Suliba még aznap mentem, mikor rátette a gipszet. Mivel nem lehet ráállnom, ezért mankókkal kell közlekednem a suliba is. Sajnos nagyon fárasztó, mikor 3. emeletre kell le-fel futkosni. De meg lehet szokni :) Egyébként 3 hétig tart a gipsz, így hát október 3. le is kerül rólam :)
2013. szept. 21. 10:46
 8/8 anonim válasza:
Igen, részben igaz, valakinek, hogy 1 hónapig nem mehet suliba. Mert hogy én nem mentem több, mint 1 hónapig.
2013. nov. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!