Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem az első eset, hogy mielőtt...

Nem az első eset, hogy mielőtt megjönne úgy görcsöl a hasam, hogy sírhatnékom van, mit tegysk?

Figyelt kérdés

Most 8 napja késik, de már máskor is volt olyan, hogy este elkezdett fájni a hasam és alig tudtam tőle aludni. Most itt vagyok negyed 12-kor, holnap iskola, de kb 2 percenként úgy berándul a hasam, hogy mindjárt elsírom magamat, görcsoldót meg nem találtam, anyát meg nem fogom ez miatt felkelteni.

Ha van is görcsoldó nem élhetek azon állandóan! Mit tegyek, hogy ne fájjon ennyire?


2017. nov. 26. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj bele ülni meleg vízbe kadba! Vagy meleget a hasadra pl zokniba só és mikroba majd a hasadra ahogy kényelmes hirtelen más nem jut eszembe . Nem muszáj csak görcs oldo, ha van apranax/algopiryn/algoflex/quarelin vagy bármi fájdalomcsillapító
2017. nov. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vegyél be fájdalomcsillapítót,nem muszáj,hogy nospa legyen. Ha hanyatt fekszel és meleget teszel a hasadra,az ellazítja a görcsölő méhizomzatot. Ja,és legyen benned kaja. Nekem jobban fáj,ha üres a gyomrom.
2017. nov. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Bevettem egy algoflexet, mikróztam sót zokniba, mondjuk nem találtak túl sokat... :/

Meglátjuk mi lesz, köszönöm a segítséget.

2017. nov. 26. 23:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Kitartás ! Jobb lesz. Én is szenvedek de mástól :D
2017. nov. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!