Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az ujjam vörös és fáj, már...

Az ujjam vörös és fáj, már nem ez az elsö eset, mitöl lehet?

Figyelt kérdés

Szóval elöször kb. 2-3 hete kezdödött a kisujjammal, hogy bevörösödött és ha behajlítottam akkor fájt, nem is volt olyan rugalmas mint máskor. Ez elmúlt 1 hét után, viszont ezután ugyan ez történt a gyürüsujjammal is és az is 1 hétig volt ilyen.. most 3 napja a középsö ujjam lett ilyen...

Elég érdekes, mert teljesen olyan mintha végighaladna ez a valami az ujjaimon.. Kettö egyszerre sose volt ilyen, mindig csak egy és halad jobbról balra, már nem értem mitöl lehet :S


2010. dec. 2. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet allergia, vagy okozhatja a hideg, ha nem hordasz kesztyűt. A biztonság kedvéért azért nézesd meg dokival, olyankor, amikor van tünet, nehogy keringési probléma legyen.
2010. dec. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem nagyon jártam ki mostanában a lakásból, nem volt semmi dolgom ami miatt kellett volna, max csak az udvarra kicsit, szóval hideg miatt nem lehet szerintem. Az allergia már valószínübb, mert elég sokat tüsszögök (igaz nem mostanában), de lehet akkor, hogy annak a hatása ez is :S
2010. dec. 2. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!