Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér színű valamit találtam...

Fehér színű valamit találtam a bugyimban. (ez az első eset) ez már a menstruáció? 12/L

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:

attólfügg h hogynézettki az a valami.

amúgy a menstruáció nem fehér, hanem piros. és vérzik. azaz: vér van a bugyidban. (vér folyik a puncidból)

2009. nov. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Lehet valamire nagyon benedvesedtél
2009. nov. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Valószinü fehér folyásod van.Hát igen hamarosan megjön majd a menszeszed:-)))16 hetes kismami
2009. nov. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha ez a fehér valami nem büdös és nem fáj vagy ég vagy nem piros a puncid, akkor semmi baj nincs.
2009. dec. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
vagy csak nagyon gerjedtél valamire/valakire
2009. dec. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Ezt fehér folyásnak nevezik...Van,akinek egyáltalán nincs ilyen problémája és van,akinek évekig meggyűlik a baja vele.Én 21 éves vagyok,és az első menstruációm óta folyamatosan van ilyen folyásom.Lehetséges,hogy nálam befolyásolja az is,hogy cukorbeteg vagyok,de utálom.Főleg,mert nem szeretkezhetek emiatt a barátommal akkor,amikor csak akarok,mert nem szeretném,hogy ez bármilyen ellenérzést váltson ki belőle.Mert hát valljuk be,nem túl szép látvány.Javaslom,hogy használj tisztasági betéted,így legalább a bugyidon nem hagy nyomot.
2009. dec. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Amíg nem véres, addig nem menstruáció. Ha megölöd azt a fehér valamit, ami a bugyidban van és összevérezi, akkor se az. Nyugii
2009. dec. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a menstruáciot 1-2 ével fehér fojás elözi meg :)
2009. dec. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!