Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hova meneküljek a poratkák elől?

Hova meneküljek a poratkák elől?

Figyelt kérdés

most tudtam meg mi az a poratka.mit csinál. és hol van. UNDORÍTÓÓÓ

hova mennyek?:S

mindjárt hányok


2010. jún. 1. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Hova menjél???? Ez milyen kérdés? Te hány éves vagy? Ha most tanultad azt is tanultad hogy mindenhol ott vannak.Vannak speciális,ágybetétek takarók,tisztítószerek amikben nem terem meg,vagy nagy százalékben ki lehet takarítani.Nagyon csúnya de mikroszkópikus állatkák,nem is látni öket,mitö háborodtál igy fel?Ha nem vagy rájuk allergiás még a szerencsésebb csapatba tartozol!!Nem tudsz tölük menekülni!!!
2010. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy allergiás az ürülékükre, akkor a poratkák teljesen ártalmatlan állatkák, a rólad lehullott elhalt hámsejtekkel táplálkoznak. Mivel nem is látod őket, sok vizet nem zavarnak. Százszor inkább apró élőlények vegyenek körül, mint vegyszerek, méreganyagok!
2010. jún. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is undorító, főleg, hogy ürülékük is van...

De hát ez az élet. Nem lehet minden tökéletes.

2010. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
fúúúj:S
2010. jún. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ugye hogy fúj?:D

amúgy 18

2010. jún. 1. 19:33
 6/6 anonim válasza:
előző vagyok.. és igen télleg fúj. a kérdésed után megnéztem a vikipédián a poratkákat és valóban undorítónak tartom.. este undorral feküdtem bele ezek után az ágyamba de rájöttem, hogy még akkor is ha undoritó, eddig se volt tőle semmibajom, és nem is lesz.. sajnos így kell élni :S
2010. jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!