Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen kapcsolatban maradjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen kapcsolatban maradjak, vagy meneküljek?

Figyelt kérdés

A barátommal nem régóta járunk. Nem vagyok még szerelmes belé, de nagyon jól érzem magam vele, és úgy érzem, h sok a közös bennünk, jó páros lehetünk. Figyelmes velem, meghallgat, és sokat nevetünk. Ennek ellenére úgy érzem, h nem ő a nagy ő, és bizonyos okok miatt(pár hónap múlva külföldre költözik,meg más értékeket vallunk) nem lesz örök életű ez a kapcsolat. Mit tegyek? Élvezzem, h vele lehetek, csináljunk sok programot, és lesz ami lesz, vagy zárjam le, mielőtt belé szeretnék, mert csak összetöröm a szívem?

Köszönöm h leírjátok a gondolataitokat

19L


2011. ápr. 14. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal tiszteségesebb, ha még kimenetel előtt elmondod neki ezt, és akkor legalább semelyikőtök nem fog zavarban lenni, ha bekopogna a nagy ő
2011. ápr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha te eleve kizárod, hogy vele menj, vagy hogy várj rá, akkor szerintem ne erőltesd a dolgot. Mindkettőtöknek rosszabb lesz, ha tényleg fellángol az igaz szerelem, és el kell válnotok.. Ezt megértheti ő is..
2011. ápr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és addig?
2011. ápr. 14. 21:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én úgy gondolom az ilyenfajta távkapcsolatnak értelme nincs.Munka miatt megy ki nem? Én akármennyi időre menne ki a párom válaszút elé állítanám! Én azt nem bírnám ki,hogy hónapokig külön lenni... Gondolj arra is, hogy pasiból van. Melyik pasi az aki ennyit kibírna akár szex nélkül.Jó, most jöhet a szokásos, hogy ha szeret nem teszi... De ne csak erre gondolj. De szerintem ezt te átlátod. Mióta vagytok egütt? És, hogyhogy nem vagy még szerelmes? Na a lényeg az, hogy én nem lebeszélni akarlak erről a kapcsolatrl,, de magadra is gondolj! Mi fájna jobban? Az ha pl 1hónap múlva békésen elváltok és ha úgy érzitek akkor úgyis keresitek a másikat? Vagy pedig, ha kimegy és majd valamikor hazajön akkor ő akar szakítani? Gondold végig mind 2 verziót. remélem segítettem.
2011. ápr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Addig? Ha barátként együtt vagytok, annak sincs semmi értelme, mert:

1. Egymásba szerettek - elválás - összetört szív

2. Elmélyül a kapcsolatotok, jó baráttá váltok - elválás - összetörik a lelketek

Ha jártok, akkor amúgy sem hiszem, hogy túl távol tudnátok egymást tartani magatoktól.. Most őszintén, éppen pár hónap után a legerősebb a kötődés a szerelmesek között, hiányzik nektek a szenvedés?

2011. ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mennyire biztos, hogy pár hónap múlva külföldre költözik?

Amikor párommal megismerkedtem már a kezében volt a repjegy Amcsiba... és lemondta. Vesztett is rajta egy keveset...


Szóval szerintem próbáljátok meg, aztán ha véget kell érnie, akkor véget fog, de nem hiszem hogy a költözés miatt.

2011. ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
leginkább az ő szívét töröd össze... lépj ki minél előbb
2011. ápr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem léptem ki belőle, és fél év után utána jöttem. Egy éve vagyunk együtt, és már őt tartom a nagy Ő-nek. Vicces visszaolvasni :)
2012. ápr. 22. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!