Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok mindig fáradt?

Miért vagyok mindig fáradt?

Figyelt kérdés
Állandóan fáradt vagyok, még akkor is, ha előtte sokat aludtam. Ennek mi lehet az oka? 16/l

2017. dec. 3. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha sokat alszol, vagy sokat lustálkodsz biztos hogy fáradt leszel. állitsd be azt hogy este 22-től reggel 6-ig alszol. Ehhez fog hozzá szokni a szervezeted. Még akkor is kelj fel ha nincs dolgod , például szombaton is.
2017. dec. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2017. dec. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 feco8888 ***** válasza:

tudatlanság az van naponta c vitamin és nem vagy fáradt

legalább 1000mg

2017. dec. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Abban a korban vagy amikor a fiatalok jó része ugyanezeket a tüneteket produkálja. Jómagam is voltam ilyen korszakban. Sportolj valamit rendszeresen ha eddig nem tetted. Kezdetben mondjuk napi hosszabb sétákkal. A fizikai igénybevétel segít a regenerálódásban. Előző válaszoló: Napi 1000 mg. C-vitamintol (L-aszkorbinsav) huzamosabb szedés után megemelkedik a gyomorsavad és lesz majd príma veseköved majd attól pedig vesegörcsöd ha hajlamos vagy rá. Napi ajánlott bevitel kiegyensúlyozott táplálkozással (Gyümölcs zöldség) bejut a szervezetbe az étellel. Ja és jobb a felszívódása és a hasznosulási rátája is ebben a formában.
2017. dec. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 feco8888 ***** válasza:

60mg C-vitamint ne lépjétek túl tönkre mentek,leépültök

kiszakad a szíved

2017. dec. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!