Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek ha nagyon fáj az...

Mit tegyek ha nagyon fáj az orrnyergem?

Figyelt kérdés
Pár napja a kiskutyámmal játszottam amikor is elkezdett ugrálni örömében és a koponyája találkozott az orrnyergemmel. Ez kb 2 napja volt és még mindig nagyon fáj az orrom. Alig tudom kifújni a fájdalomtól pedig ez most nagyon rossz főleg hogy náthás vagyok. Mit tudok ezellen tenni?
2017. dec. 12. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Mennyi az a pár nap?

De amúgy szerintem semmit, mert egy ilyen ütődéses fájdalomra hiába kennél bármit is, annyi idő alatt múlna el, mintha nem kennél rá semmit. Az, hogy az ember beüti valamijét mindennapi baleset. Lefejel a kutya, én nekiestem vállal a ládáknak (a vállammal sikerült védeni a fejem :) ), pár nap kell a gyógyuláshoz (3 nap, 4 nap, 1 hét). Igazából nem volna szabad piszkálni, nyomogatni, de ugye neked a náthás orrfújásod ezt nem nagyon engedi. Próbálj meg a lehető legóvatosabban orrot fújni, csak a lyukakhoz tedd a zsepit az ujjaiddal, alul tartani nem ingerelni a nyerget és úgy fújni.

2017. dec. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja most látom, hogy kb. 2 napja. Hát, szerintem még legalább 2 nap, de el kell hogy aztán múljon lassan, ha vigyázol rá.
2017. dec. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1 rendben köszönöm a tanácsokat! :)
2017. dec. 13. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!