Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a homlokom és az...

Miért fáj a homlokom és az orrnyergem?

Figyelt kérdés

Még a fejem is szokott néha.Az orromat nem fújom de folyton nyelem a slejm-ot.Mitől lehet? Am lázam nincs

14/l



2013. aug. 22. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Menj el az orr-fül-gégészetre, többféle oka lehet, pl, egy krónikus arcüreggyulladás, vagy orrpolip, allergia, orrsövényferdülés, reflux, stb.

Beutaló nem kell, mielőbb keresd fel az orvost.

2013. aug. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Utánanéztem és szerintem orrpolip lehet de annak nem tünete a fejfájás úgyhogy nemtudom..a szüleim csak este 6-kor jönnek ha ilyenkor el lehet még menni? És oda nem csak beutalóval lehet menni?:O
2013. aug. 22. 14:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kell beutaló, menj el, nálunk az SZTK-ban délelőtt és délután is van rendelés, estig.
2013. aug. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben ha szerintetek ha későn jönnek és nem tudunk elmenni akkor birom még holnapig?
2013. aug. 22. 14:53
 5/9 A kérdező kommentje:
A szüleim azt mondják csak jövőhéten érnek rá elmenni:(
2013. aug. 22. 15:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Jövő hétig kibírod, az már csak pár nap.
2013. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is amúgy meg ugyanazt mondanák mint mindig vagyis hogy lámpáztassam..
2013. aug. 22. 15:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik a lámpázástól a garatcsorgás, akkor annak az okát is ki kell deríteni és kikezelni, úgyhogy menj csak el ismét orvoshoz.
2013. aug. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De csak jövő héten tudok:/
2013. aug. 22. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!