Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Erősen fáj az orrnyergem és...

Erősen fáj az orrnyergem és az az alatti része az orromnak, mit gondoltok, mitől?

Figyelt kérdés
Néhány napja nyomásra érzékeny lett az orrom, ez mára ott tart, hogy szemüveget sem tudok felvenni, annyira erősen fáj. Az első napokban tüsszögtem sokat, allergiás tüneteim voltak, állandóan csavarta az orrom valami, és többször a szemem is környezett. Tegnap elmentem orvoshoz (magánrendelés), ahol a dokornő azt mondta, allergia, adott antibiotikumot és orrsprayt, hogy majd elmúlik. Nem akarom megkérdőjelezni a szaktudását, de máskor is jött már elő allergiám, viszont az orrom nem fájt. Úgy érzem magam, mint akit erősen orrbavertek, de már nem csak az orrom fáj, hanem az arcüregem és a halántékom felé is kihsugárzik a fájdalom. Ja, és hozzátette a doktornő, hogy orrüreg gyulladásom is van, egy pici. Van valakinek tippje, mi lehet a baj, vagy járt már valaki hasonlóan?

2017. márc. 31. 07:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem arcüreg gyulladásod (is) van. Az orrnyereg alatti résznél lévő fájdalom az arcüreg gyulladásra utalhat, ugyanis ott van a bevezető nyílása


[link]


Próbálj oldalra feküdni, hogy az orrspray belemenjen, majd fordulj át, hogy ürüljön. De ez nem biztos módszer. Vissza kellene menni orvoshoz. Infralámpa, kamillázás kétesélyes

2017. márc. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen a válaszod! Tegnap voltam maganrendelesen, azt mondta a doktornő, ha nem javul, akkor jovo heten menjek vissza, de tegnap kezdtem el szedni a gyogyszereket, szóval jovo hétig várni fogok.
2017. márc. 31. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!