Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hevesebb szívdobogás?

Hevesebb szívdobogás?

Figyelt kérdés

Tegnap délben kezdődött, ma is tart. Ájulás érzet és az átlagnál hevesebb szívdobogás. Sokat idegeskedtem az elmúlt időben, most az idő is elég változó és a menstruációm is tegnap jött meg.

Még tegnap este csináltak EKG-t és a doktornő azt mondta, hogy teljesen szép, ezért a szívemnek semmi baja, kerüljem a stresszt. De vajon hihetek neki?



2017. dec. 14. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem iszol sok koffeint?(kave,fekete tea,energiaital)
2017. dec. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elég sok Coca Cola-t iszom, bár ebben a pár napban abszolút nem fogyasztottam.
2017. dec. 14. 16:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez van. Ha nem iszol koffeint, akkor a stressztől, és a hülye időtől van. Nem veszélyes, csak baromi kellemetlen.
2017. dec. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Annyiból nyugodt vagyok, hogy az EKG eredményem jó lett, viszont néha furcsa érzésem van a mellkasom közepében. Nem fáj, nem szorít, nem is tudnám mihez hasonlítani. Ezért gondoltam a stresszre. Mostmár nem stresszelek de eddig rengetegszer elődordult az utóbbi pár hónapban. Lehetséges hogy most jön ki?
2017. dec. 14. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!