Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit próbáljak meg hogy jobban...

Mit próbáljak meg hogy jobban érezzem magam? Folyamatos rosszul vagyok. Erőtlen. Szorongok. Halálfélelmem van.

Figyelt kérdés
Fura érzés a szívem körül. Nincs kedvem semmihez.Nem bírok kimenni az utcára, pánikrohamom lesz ott is. Szeretném visszakapni a régi önmagam.Januárba kivizsgálásokra megyek. De addig is így mi lesz?Most picit olyan mintha bizseregne az ajkam is. Folyamatosan agyalok,persze a gondokon. Nem tudok már boldog lenni.27éves nő.
2017. dec. 19. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, a leírt tünetek alapján pánikbeteg vagy, és a tünetek miatt elkeseredett. Az utcára menést próbáld meg erőltetni. Akár úgy is, hogy először csak kilépsz a ház elé, aztán egypár lépésnyit elsétálsz, naponta növelve a távolságot. Keress meg egy pszichiátert, gyógyszerre van szükséged. Hosszú, folyamat lesz, mire kijutsz belőle. Nekem öt évig tartott, de visszakaptam az életemet. Neked is sikerülni fog.
2017. dec. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is,tudomàsul kell venned,hogy nincs szervi bajod.Ne félj,nincs mitől.Azt viszont érdemes lenne kifigyelned,milyen gondolatok,körülmények hozzàk elő jobban

.Pihenj sokat,csinàld amit szeretsz(pl ha van valami kreativ hobbi az nagyon jó figyelem elterelő).

Nekem is vannak ilyen időszakaim.Akkor jön elő,mikor nagyon leterhelt vagyok testileg,lelkileg.Vagy mindkettő.Mikor munkanélkül voltam,akkor is volt min aggódni de pànikrohamom vagy 2 évig nem volt!Most miota dolgozom,havonta kb 1 hétig szenvedek.

2017. dec. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el antidepit szedni és 2 hónapon belül rendbe jössz.
2017. dec. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Támogatom a 2. hozzászólót, egy hobbi nagyon sokat segíthet ilyen problémák leküzdésében, illetve abban, hogy ezek a dolgok ne hatalmasodjanak el rajtad. Nagyon fontos, hogy legyen mibe kapaszkodnod, egy cél, egy rokon, vagy ha más nem, akkor a hobbid, vagy bármi, ami segít. A fokozatosság elve itt is lényeges, erőltetheted az utcára való kijárást, de semmiképp ne egy világkörüli úttal kezdd :)

Kérj plusz orvosi segítséget ha úgy érzed, vagy csak keress valakit, akivel megoszthatod a problémáid, hidd el, az is segít. Semmiképp ne zárd ki a világot, hagyd és kérd, hogy a megfelelő emberek segítsenek.

2017. dec. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!