Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy szívritmusza...

Honnan tudom hogy szívritmuszavarom van? Nagyon ritkán érzem hogy furcsán dobog a szívem. Mikor ülök és nyugodt vagyok van olyan hogy hirtelen gyorsan dobog és utána megint lassan. Meg olyan mintha fájna a mellkasom is.

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Onnan tudhatod,hogy szívritmus zavarod van,hogy érzed,hogy "furcsán"dobog a szíved,vagy felgyorsul hirtelen vagy össze-vissza ver,netán úgy érzed,mintha kihagyna.Többfajta szívritmuszavar létezik.Vannak jó és rossz indulatú ritmuszavarok.Fiataloknál nagyon gyakori az idegi eredetű ritmuszavar,ami veszélytelen,persze nem kellemes...

azért biztos,ami biztos,egy kardiológiai vizsgálat nem ártana.

2010. máj. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát azóta csináltak egy EKG-T azt mondták hogy negatív, semmi nincs. De egy pajzsmirigy vizsgálatra elküldtek.
2010. máj. 5. 20:22
 3/3 anonim válasza:
Biztos,hogy az ekg nem mutatta ki, nekem is 3 év kellett mire a háziorvos el tudta kapni!
2012. márc. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!