Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van még mindig jelen a...

Miért van még mindig jelen a Domestos utáni szag?

Figyelt kérdés
Az egyik fürdőszoba okádja magából a Domestos (jó esetben, és nem klórgáz) szagot. Tegnap éjjel óta szellőztetek, de nem tűnik el, ami azért borzasztó, mert a szobám pont vele van szemben. A takarítónő bezárt ablak mellett takarított, majd az ajtót is bezárta. Engem nagyon irritál, meg voltam fázva, ezért nem tudom, mi miatt van köhögési ingerem, torokcsípésem, és ez is nagyon aggaszt. Azonban amint beléptem szellőztetni, a nyálkahártyám csak jobban csípett. Mit javasoltok? Keressek fel dokit, illetve hogyan szellőzhetne már végre ki?
2018. jan. 9. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán szólj a takarítónőnek. Vagy ez nem jutott még eszedbe?
2018. jan. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel ment el.
2018. jan. 9. 13:51
 3/3 anonim ***** válasza:

De nem értem. Hol laksz? Vagy mi ez kollégium??

Ha elment akkor sajnos nem tudsz mit csinálni. A domestos elég erős szer, az amire elpárolog abból a szobából szerintem több nap. Tegyél valami sálat a szád és az orrod elé.

2018. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!