Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok napközben semmire...

Miért vagyok napközben semmire se jó, nyúlok ki és este 8 után szinte új eröre kapok?

Figyelt kérdés

Alig húzom magam napközben es este energikus vagyok ejjel 12 ig

Sajnos nem sikerult ezen változtatni , pedig már 41 éves vagyok ( nö)

Próbáltam koran lefekudni de csak pislogok órákat es úgy érzem kihagyok jó tévé adásokat , imadom az este hangulatát , a csendet mikor minden elhalkul .

En igy jól lennék ha nem kéne reggel korán kelni de az se zökkent bele egy koraibb elalvásba.

Mas is van igy ? Mi a teendö ha van valami az en koromban



2018. jan. 16. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen emberek akik este sokkal aktívabbak mint reggel, illetve nappal.


Én is ilyen vagyok, anyám is ilyen, tesóim is mind ilyenek. Én hajnali 2-3 óráig simán elvagyok. Direkt azért spóroltam össze pénzt a hobbi műhelyemre hogy rendes fűtésem, világításom, szigetelt helyiség legyen hogy ha szabadidőmben este támad kedvem tevékenykedni akkor tudjam csinálni anélkül hogy bárkit is zavarnék. 3 műszakot is direkt ezért vállaltam a munkahelyemen mert a délutánost, meg az éjszakást sokkal jobban szeretem, meg sokkal aktívabb vagyok mint délelőttösbe. Ezt már a főnökeim is észrevették hogy amit délelőttösbe kispórolok magamból azt délután, éjszaka simán behozom. Ők betennének engem 2 műszakba délutánra és éjszakára ami ellen nem lenne kifogásom, részben azért mert jobb pénzt is fizet a pótlékok miatt, részben azért mert én akkor sokkal jobban teljesítek, de hiába, ők nem tehetik meg, mert akkor kellene egy ember aki állandóan délelőtt van, de azért a pénzért senki nem vállalná érthető módon.

2018. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rossz időzónába születtél.
2018. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz a választ elsö
2018. jan. 16. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!