Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minden nap nagyon fáradt...

Minden nap nagyon fáradt vagyok, mit tehetnék ellene, illetve mitōl lehet?

Figyelt kérdés

Minden nap hatkor kelek, iràny a suli, reggel nyolctól ott vagyok késō délutàn 4-5-ig. Utàna hazaérek körülbelül este hatra. Ebédelek, 10 percet pihenek, jógàzom, fürdök ott van fél nyolc. De még nem tanultam màsnapra, de sokszor nem is tudok màr, csak àtolvasom mert úgy érzem hogy hàrom hete nem aludtam és muszàj lefeküdnöm. Végzôs vagyok, nagyon sok mindent kell teljesíteni és fontos lenne hogy tudjak gyakorolni itthon, de egyszerûen nincs erōm és energiàm.

Vegàn vagyok, rengeteg gyümölcsöt, zöldséget eszek, emellett szedek étrendkiegészítô vitaminokat is.

Van valami jó tanàcsotok ez ügyben? 18\L elōre is köszönöm szépen a vàlaszokat! :)


2018. jan. 17. 18:49
 1/1 Kései Sirató ***** válasza:

Jól szellőztesd ki a szobád!

Legalább hétvégén aludj többet!

Mozogj egy kicsit, sportolj, vagy sétálj a levegőn lefekvés előtt!

HA nem javul, menj el dokihoz, írasd ki magad legalább 2 napra, mondd hogy rettenetesen fáradt vagy, és már nem bírod, és kiír. De akkor pihenj egész nap..

2018. jan. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!