Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit termel vagy nem termel a...

Mit termel vagy nem termel a szervezetem alvás közben, aminek következtében minden egyes ébredés után fel tudnék robbanni a dühtől illetve rossz a hangulatom? Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Mindenképpen lefekvés előtt kéne tenni valamit, mert ébredéskor már késő. Tudom, hogy többeket érint ez a probléma. Engem is már évek óta, ezáltal olvastam már többfélét endorfinról meg dopaminról stb. és különböző gyógyszerekről is. Ez utóbbiakra már nem emlékszem, de mindenképpen valami természetes megoldású javaslatot fogadnék. Köszönöm szépen.

2015. okt. 13. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A biologiajat nem ismerem, de szerintem inkabb szakembertol kerj segitseget. Ha a korzetinek elmondod a panaszodat, tud beutalni valami szakorvosira. Vannak orvosok akik az alvasi problemakat kutatjak. Mert ez az, alvasi problema. Nem feltetlen durva gyogyszerekre raknak rogton, lehet hgy egy alapos fizikai kimerules segitene, pl. napkozben sportolj egy nagyot. Lehet hogy az etkezeseden kell valtoztatnod, kevesebb koffein talan?
2015. okt. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod! Közben az egyik szavadból beugrott még a kortizol is,ennek a szintjével is lehet valami...

Én mindenképpen idegrendszeri problémára gondolok. Legalábbis az biztos,hogy ez nagyobb mérvű dolog annál,mintsem étkezés,vagy testmozgás (egyébként ezekkel nincsen gond). El fogok menni orvoshoz,mert ez már tarthatatlan. De addig is örülnék valami alternatív megoldásnak,ami legalább egy kis javulást eredményez.

2015. okt. 13. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Talán próbáld meg áttenni az ágyadat, vagy aludj másik szobában egy ideig és figyeld a hatást.Lehet, hogy marhaságnak tűnik, de a radiesztézia működik.

Alvás közben inkább megnyugodni, regenerálódni szokott a szervezet, tehát az a normális, ha megnyugodva, kipihenve ébred az ember.Lehet, hogy alvászavarod van (talán észre sem veszed, hogy sokszor felébredsz éjszaka), lehet hogy túl sok benned a stressz és már az alvás sem kielégítő hogy leküzdd.Na meg ez is lehetséges, amit előbb tippeltem, hogy rossz a hely, ahol alszol, gyakori probléma ez is.

2015. okt. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos dilibogyót vagy altatót fog írni.Még véletlenül sem fog ezzel kivizsgálásra küldeni.Esetleg egy vérvételt ki tudsz vele könyörögni, de a kortizol szintedet egy mezei vérvétel nem nagyom mutatja ki.
2015. okt. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!