Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy legyek motivált, boldog?

Hogy legyek motivált, boldog?

Figyelt kérdés
Egy ideje nagyon rosszul vagyok. Régen sem voltam az a viháncoló,de mindig voltak álmaim,terveim. Az utóbbi időben minden motiváltságom elveszett. Elképesztő belső feszültség van bennem. Van valaki akit nagyon szeretek,de nem mondhatom el neki és nem is mutathatom ki,ez felemészt. Egyfolytában rá gondolok,pedig nagyon nem akarok. Közben a testvérem és a férje is válnak,hallgatom a veszekedésüket,féltem a testvéremet és a gyerekeiket,hogy mi lesz velük. Kb 2 hete szinte egyfolytában fáj a gyomrom,a napokban többször is úgy éreztem mintha ráültek volna a mellkasomra, sokszor van légszomjam,van,hogy a szivemnél szorító érzést érzek. Nem tudok beszélni az érzéseimről,olyan mintha elakadnának a szavak,ez mindig így volt. Tudom,hogy a sport használna,de képtelen vagyok elkezdeni. Régen minden este sírtam,nem azért mert annyira rossz volt bármi is,hanem csak jólesett. Mostanában mindig visszatartom,mert már gyűlölök sírni. Nem akarok tovább szenvedni, ÈLNI szeretnék,másba beleszeretni,hasznára lenni másoknak,segíteni a testvéremnek. Mit csinaljak? Segítsetek kérlek. Köszönöm előre is. 22/L

2015. szept. 26. 00:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Együtt laksz a testvéredékkel?

Egyszer fenn, egyszer lenn. Most rossz paszban vagy, majd túlleszel rajta. Legyél nyitott a kapcsolatokra, majd eljön a nagy ő. A testvéredet hagyd békén, nem kell neki segíteni, megoldja a saját életét. Járj konditerembe, tornára.

2015. szept. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem lakunk együtt,csak sok időt töltünk velük. A nővéremnek ,,sajnos"kell segítség,mert a férje teljesen kikészíti és szüksége van arra,hogy ott legyek,segítsek neki, a gyerekeknek,és ezt szívesen teszem,csak mintha elfogytam volna
2015. szept. 26. 01:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudnak válás előtt szétköltözni? Nem kéne még téged is idegesíteni a családi viszályukkal. Inkább vidd el programokra a gyerekeket, az is segítség és kellemesebb neked.
2015. szept. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!