Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gumicukor evés után miért...

Gumicukor evés után miért vagyok mindig rosszul? Van benne valami adalékanyag ami okozza?

Figyelt kérdés

2018. jan. 29. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Anyukám is mindig rosszul van tőle, és ő epebeteg. Biztosan valamelyik összetevő okozza, mert már többféle cukortól is beteg lett.
2018. jan. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
szörnyü dolgok vannak benne tehát nem csoda ha a szervezet igy reagál rá. Egyél aszalt gyümölcsöt inkább, mint ilyen agyon színezett gumit.
2018. jan. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A gumicukor csak "adalékanyagokból" készül. Egyetlen természetes összetevő benne a zselatin, amit vágóhídi hulladékokból ill. csontokból főznek ki. Széles ívben kerüld!
2018. jan. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Rosszulléttel jelzi a szervezet, hogy ha valami nem emberbe valót tömsz magadba.
2018. febr. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nem vagyok rá allergiás, semmilyen egyéb tüneteket nem produkált nálam a gumicukor fogyasztása, pedig van belőle még karácsony után maradt szaloncukor is, hasonló, mint a zselés, ami a kedvencem, de ott zselatin helyett almapektin kivonat van benne. Azért nem szoktam napi rendszerességgel fogyasztani, hiszen én is lehetőleg kerülöm az ilyesmit. Lekopogom, még egyik étel, vagy ital sem okozott nálam allergiás tüneteket, nem fenyeget az étel intolerancia veszélye sem. lehet, hogy ez alkati felépítésemnek, ill. mindenevő mivoltomnak köszönhető, vagy tudható be, csak ne legyen különösebben romlott!
2018. febr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!