Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt már valakinek nem forgó...

Volt már valakinek nem forgó jellegű szédülése?

Figyelt kérdés
És, ha igen kiderült az oka?

2018. febr. 3. 22:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nekem nyakcsigolyától volt, de nem állandó szédülés.
2018. febr. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Értem. Koszi mindenkinek !
2018. febr. 4. 09:26
 13/21 anonim válasza:
Folyamatos szédülésem van, olyan, mintha egy hajón lennék 7 hónapja. Csak utazás közben érzem jól magam. A passzív mozgàs pl autó elnyomja a saját mozgàsom. Ritka rendellenesség: mal de debarquement szindróma. Epizódikusan jönnek a tünetek. Ez a negyedik. Elso harom egy honapon belul elmult. Ijeszto mert akar egesz eleten at is tarthat.
2018. febr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Hát utána néztem ennek a szindrómának. Remélem nekem nem ez van. Ezzel neurológushoz kell menni? Ha nekem ez így marad szerintem leugrom egy 10 emeletesről...
2018. febr. 10. 09:35
 15/21 anonim válasza:
A legjobb kerdes hogy mozgó jàrművön hogy erzed magad. Ha ott elmulik vagy enyhul akkor csak is ez lehet allitolag. En is így ereztem 2 hónap utàn. Meg akartam halni. Nagyon nehez volt. De tudnod kell, hogy az azert rita, ha valakinek nem mulik el soha. 7 hónapnal jarok, de sokkal sokkal jobban vagyok. Alig erzem mar. Szorongas es depresszió viszont ront a tuneteken nekem. Meg kell probalni tovabb elni es emellett jol erezni magad. Ez pokolian nehez en tudom. Miota szedulsz? Neked is folyamatos?
2018. febr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Ja orvosokat tekintve, az elejen azt mondtak panikbeteg vagyok...tudtam, hogy a szedules okozza a panikomat....legtobb orvos nem ismeri ezt. En mar ugy megyek orvoshoz, hogy kinyontatom a leirast. Nehez olyat talàlni aki egyaltalan hallottam rola. Neurologus vagy ful orr gegeszet. En mar nem megyek orvoshoz, mivel kozolve lett, hogy erre nincs gyogymod, ismeretlen. Diagnozis ugy tortenik, hogy kizarjak a tobbi lehetseges betegseget es ha minden negativ es te is jol erzed magad autoban es a tuneteid egyeznek felallitjak a diagnozist. Kérlek ha kiderul hogy esetleg ez a bajod probalj nyugodt maradni. De millio mas oka is lehet.
2018. febr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Hát elvileg a szivritmuszavar is okozhatja ezt, amit erzek. A kardiologusok szerint. Szoval a marciust megvarom(akkor mutenek vele) ha minden jol megy a beavatkozas sikerul es nem lesz tobbet szivritmuszavarom. Szoval, ha attol erzem magam igy el kell majd, hogy muljon. En ebben remenykedem.

Megyek ebben a honapban ful orr gegeszhez aztan reumatologushoz is.

Majd akarok mri- t a koponyamrol, belsofulemrol... meg nyakcsigolya rontgent. Ezeket mondta a haziorvos.

Egyebkent volt mar ilyenem. 2015-ben eloszor. Aztan egyszer ketszer ramjott, de mindig elmult. Most is remenykedem, hogy elfog:( igy nem tudnek elni tovabb.

Nekem is sokan mondtak mar , hogy ez psziches, de nem. Illetve mar ettol vagyok mentalisan ki, meg idegileg. Mert ezzel en nem birom elni a mindennapjaimat. Alig tudok dolgozni. Mar teljesen tonkrementem ebbe.

Es remiszto, hogy ez akár igy is maradhat...

Koszi, hogy irtal! Egy honap mulva tobbet fogok tudni remelhetoleg. Talan a szivem az oka, es megoldodik. Bizom benne...:( 25 eves vagyok egyebkent.

2018. febr. 10. 10:58
 18/21 anonim válasza:
Akàrmi is ez, ezekkel a tünetekkel élni szornyu. Remelem nem ez a bajod, mint nekem. Viszont nekem is többször volt màr ilyen és mindig elmúlt. És ez is szerintem most màr múlóban van. Neked is el fog, extrém azért, ha valakinek így marad. Van ilyen is sajnos, de ettől ne ijedj meg, mert jó esély van a gyógyulàsra. Ha a szived okozza, akkor remélem az majd megoldja neked. Én 30 vagyok. 20 éves voltam, amikor először jelentkeztek a tünetek. Azóta kb 2-3 évente. Jobbulàst neked!
2018. febr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a biztato szavakat! :)
2018. febr. 10. 19:55
 20/21 Heny67 válasza:
Kedves kérdező! Érdeklődnék, hogy megoldotta-e a műtét a szédüléses problémádat? Szeretném nyomon követni az esetedet. Köszönöm, ha megtisztelsz válaszoddal.
2018. jún. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!