Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt már valakinek nem forgó...

Volt már valakinek nem forgó jellegű szédülése?

Figyelt kérdés
És, ha igen kiderült az oka?

2018. febr. 3. 22:42
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Nos. Marcius 1-èn mutottek volna. Mar ott fekudtem a mutoasztalon, ramraktak az ekg gepeket, es nem mutatott szivritmuszavart. Vartak vartak, de semmi. Beadtak valami szert, amitol nagyon hyorsan kezdett dobogni a szivem, az elohozott egy ket rossz utest, de aztan semmi. Szoval igy nem tudtak megcsinalni a beavatkozast, mert ha nincs meg a szivritmuszavar nem tudjak honnan indul ki, es igy nem tudjak melyik reszt kell elégetni a szivemben.

Majusban kellett volna visszamennen kontrollra, de lebetegedtem es nem mentem vissza. Viszont a szedulesem egy max ket hetre elmult, viszont par napja sajnos mintha kezdene visszajonni...... es nezegettem a pulzusomat es erezhetoen tok ossze vissza ver a szivem megint... nem tudom mi okozza ezt a furcsa erzest a fejemben , lehet nem is a szivem. Teljesen el vagyok keseredve.

Azota voltan koponya Mr-en meg ugy nagyjabol mindenhol... es sehol semmi baj.

2018. jún. 7. 10:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!