Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történt velem?

Mi történt velem?

Figyelt kérdés
Az egész azzal kezdődött hogy sült csirkeszárnyat vacsoráztunk. Ejjel egyszer csak arra keltem hogy ki van száradva a szám és savam van. kimentem inni egy kis vizet. fél bögrényit megittam, elkezdett rázni a hideg, szédülés és hányinger de nem hánytam. össze szedtem magam vissza mentem aludni. Hajnalban felébredtem ugyanezért, ivás, fél bögre viz. Elkezdett mégerősebben rázni a hideg, szédülés majd elájultam. Be borultam anyuék szobájába az ajtón keresztül. Mikor észhez tértem felültem, és olyan izzand voltam mintha most jöttem volna a zuhanyzóból (annyira vizes) Szédülés hányinger de ismét nem hánytam. Vissza aludtam. Délután felébredtem, gyengeség, hidegrázás és 38,75-ös láz. Vettem be lázcsillapitót ittam sok teát. Mostmár csak hőemelkedésem van kicsi hidegrázással. egyre többet tudok inni viszont főtt tojás szagú a böfögésem. Étvágyam nincs, de ettem ma egy keveset nem lettem tőle rosszul. Valakinek valami ötlet? :/ Este lefekvésnél még semminek nem volt semmi előjele. teljesen jól voltam. Enyhe hasmenésem van.
2017. nov. 10. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami a cuccokból romlott volt . Mellékesen estefelé már zsíros vagy fehérjedús étel a szervezetet megterheli . Egy két okádás lerendezi a dolgot és a nyirok megszabadul a mérgektől .
2017. nov. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gelazso ***** válasza:
akkor ne itt vacakolj , hanem menj orvoshoz
2017. nov. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!