Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Guttalax tapasztalatok?

Guttalax tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Hajnali fél 6-kor kelek. Egyszerűen nem megy a nagydolog. Kipróbáltam párszor ezt a készítményt hátha sikerül. Erre volt hogy dél körül a munkahelyemen jött rám hasmenés formájában. Kellemetlen volt. Máskor székrekedés miatt. Hát semmi hatása nem volt. Az előírtak szerint használtam a szert. Mi lehet a baj? Tapasztalatok?
2018. febr. 6. 16:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Pár évvel ezelőtt használtam én is párszor. Elalvás előtt célszerű bevenni, akkor reggel még otthon leszel, amikor megjön a hatás... Ha túlságosan is hat, akkor legközelebb kisebb adagot próbálj.

Egyébként meg jobb lenne természetes módon helyreállítani az emésztésedet: sok folyadék (napi két-három liter víz, ásványvíz, tea, gyümölcslé), sok rostos étel (zöldségek és gyümölcsök alapon jók), kevés szénhidrát és cukor. Az olajos magvaknak is jó a hatásuk (mogyoró, dió, tökmag, szotyi), csak nem szabad túlzásba vinni, mert nagy mennyiségben gyomorgörcsöt okozhatnak, ha esetleg nem bírod valamelyiket.

Egy ismerősömnek az esti kiwi vált be, egy-két szem lefekvés előtt, másnap reggelre garantált eredmény.

2018. febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!