Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csak én gondolom ezt az óra...

Csak én gondolom ezt az óra átallításról?

Figyelt kérdés

Nem tudom melyik témában tegyem fel de mivel köze van az általános közérzethez ezért ide írom


Nos napok óta látom hallom a neten innem onnan ezt az óraátállítást és annyira nem értem az embereket ilyen téren


Mégis mitől van ekkora nagy tömeghiszterikus rohama mindenkinek azért az 1 óráért,mégis mi változik meg? csak engem nem hat meg ez a dolog és ugyan úgy csinálom a napi dolgaimat mint eddig, én pl egy ismerősömnél kollégáknál osztálytársaknál sem hallom,hogy megviselte volna őket szervezetileg és közérzetileg sem,én gondolom csak azt, hogy az emberek bemagyarázzák maguknak ezt és nincs is semmiféle megviselt szervezet

Mégis miben viseli meg a szervezetedet? azzal hogy egy órával később mész el szarni

Csak én tartom ezt hülyeségnek?



2018. febr. 18. 06:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Napok óta hallod? Hol? Februárban nem téma...
2018. febr. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

[link]


2018.02.08

2018. febr. 18. 06:43
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Na és annak van értelme, hogy évente kétszer állitgatjuk egy hülye ősi szokás miatt?!
2018. febr. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez meg a másik igem
2018. febr. 18. 09:12
 5/13 anonim ***** válasza:
Vagy akkor állítsuk vissza a gáz és villany órákat is, mert egy órával kevesebbet alszunk, és akkor kevesebbet is fogyasztunk nem? Úgy kéne hagyni mindent ahogy van.
2018. febr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mert sok a tápos.

Ha valakit annyira zavar, akkor ősszel nem állítsa vissza, hanem hagyja úgy és örüljön, hogy 1 órával később kell menni, suliba munkába 5 hónapon át. Meg persze ne utazzon sehova nyaralni, meg telelni, ami másik időzónában van, pl Görögországba se, mert 3 héten keresztül minden nap meg fog ott halni.

2018. febr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
Mi az, hogy sok tápos te barom?! A te agyadba nem fér bele, hogy van akinek más a véleménye? Az ilyenek miatt mint te, nem haladunk előre.
2018. febr. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nyugdíjasoknál, kisgyerekeknél és szívbetegeknél van a gond. Az ő szervezetük másképp működik. Ami nekünk csak 1 óra, azt egy nyugdíjas többnek érzékeli, pl. 2 két órának. Egy szívbeteget meg kisebb változás is megviseli, nemhogy 1 órás változás a pihenőidőben. Kisgyerekeknek megvan a napi fix alvásideje. Nem jó ha megborul.
2018. febr. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

7-es

Mondtam, akkor ne állogasd. Az meg igenis tápos, aki 2 nap alatt nem bír kipihenni -1 órát márciusban. Ősszel meg nem is kell semmit, 1 órával később lehet kelni.

2018. febr. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%

Felborítja a szervezet ún cirkadián ritmusát és amíg átáll, adig nehézségekkel kell megküzdenie.


Egy óra elvben nem sok, de pl amikor vissza kell állítani, a koránkelők megsínylik. Aki eddig minden nap 5kor kelt pl a munkája miatt, annak érzetben olyan, mintha 4kor kellene ezután. Idő megszokni.


Rádásul semmi energiatakarék nincs a dologban. Csak a civilizált ember gondolja, hogyha rövid a paplanja, akkor levág a másik végéből és a rövidhez hozzávarrva azt hiszi hogy összességében hosszabb lett.

2018. márc. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!