Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csak én gondolom ezt az óra...

Csak én gondolom ezt az óra átallításról?

Figyelt kérdés

Nem tudom melyik témában tegyem fel de mivel köze van az általános közérzethez ezért ide írom


Nos napok óta látom hallom a neten innem onnan ezt az óraátállítást és annyira nem értem az embereket ilyen téren


Mégis mitől van ekkora nagy tömeghiszterikus rohama mindenkinek azért az 1 óráért,mégis mi változik meg? csak engem nem hat meg ez a dolog és ugyan úgy csinálom a napi dolgaimat mint eddig, én pl egy ismerősömnél kollégáknál osztálytársaknál sem hallom,hogy megviselte volna őket szervezetileg és közérzetileg sem,én gondolom csak azt, hogy az emberek bemagyarázzák maguknak ezt és nincs is semmiféle megviselt szervezet

Mégis miben viseli meg a szervezetedet? azzal hogy egy órával később mész el szarni

Csak én tartom ezt hülyeségnek?



2018. febr. 18. 06:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

8-as

Mi vaan ? Egy nyugdíjasnak aztán végképp tök mindegy hány óra van, akkor kel, amikor akar.

2018. márc. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ja a nyugdíjasnak kb mindegy, meg a birkának is mindegy merre megy a nyáj. Erről ennyit.
2018. márc. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Itt most nem a fölkelésről van szó. Persze akkor kel egy nyugdíjas amikor akar. Az életritmus megváltozása az, ami náluk gondot okoz. Minél idősebb valaki, annál nehezebben viseli, ha a megszokott életéhez képest változás történik.
2018. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!