Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok ennyire figyelmet...

Miért vagyok ennyire figyelmetlen?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hónapban, mintha a szemem, vagy nem is tudom, én nem lennék a régi...rettentő figyelmetlen vagyok...olyan dolgok történnek velem hogy pl: átmentem a piroson kocsival, rá 1 hétre, fékeztek előttem és majdnem belementem, mert nem oda figyeltem...aztán otthon folyamatosan poharakat török össze, mert nem veszem észre, a melóhelyemen telefonszámokat sorra írtam el...

Nem tudom hogy miért lehet ez, olyan mintha nem tudnék koncetrálni vagy a szememmel van valami nem tudom :/

Mi lehet ez, vagyis mit tehetek ezellen? :(

24N



2018. febr. 19. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

És te autóba mersz ülni ezek mellett?


Hát, remélem balesetben te fogsz majd meghalni, nem mást ölsz meg!

2018. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi nem erre voltam kiváncsi...
2018. febr. 20. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet úgynevezett teli fáradság is. Ginkobilobát és magnéziumot mindenképpen érdemes szedned, ezen kívül pedig ügyelj a folyadékfogyasztásra is. Próbálj meg sportolni esetleg. Ha komolyra fordul, keresd fel a haziorvosodat
2018. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben nagyon szépen köszönöm!!!!! :)
2018. febr. 22. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!