Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok szétszórt,...

Miért vagyok szétszórt, dekoncentrált?

Figyelt kérdés
Nagyjából amióta elkezdődött a nyári szünet, teljesen szétszórt vagyok, nem tudok koncentrálni, gyorsan elmegy az idő, sokszor azt veszem észre, hogy "már ennyi az idő???", ha egy filmet megnézek, alig tudok figyelni, azon kapom magam hogy már vége is van, szinte mindig egy kicsit álmosnak érzem magam, sokszor erőltetni kell a szemem, hogy tudjak koncentrálni, nem is tanulásra, hanem úgy egyáltalán, nehezen tudok visszagondolni, hogy mit is csináltam, ma/tegnap/a héten. Mit tegyek ez ellen? 17/F

2013. júl. 11. 13:46
 1/2 gömbicica ***** válasza:

sport!!!! kiváló dekoncentráltság ellen.

vagy menj el simán biciklizni valamerre......

az ücsörgéstől, punnyadástól csak vacakul leszel.

ne leéld az életedet, hanem MEGÉLD!!!!

Majd egyszer ha visszanézel a multadra, majd bánni fogod azokat a heteket, hónapokat,amiket csak igy elfecséreltél.

2013. júl. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nemm is tudod mennyit segitettén nekem! sokkal jobban érzem magam. KÖSZI
2013. júl. 11. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!