Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem fogyok a hasamból?

Miért nem fogyok a hasamból?

Figyelt kérdés

pedig nem vagyok terhes, kb ilyen hamas van [link]

a metabolizmusom nem lassú, az étkezésem is szuper, sokat puffadtam de szedtem rá probiotikumot hátha, októbertől edzőterembe járok, és már máshonnan fogytam vagy izmosodtam, a hasamról nem akar eltűnni a felesleg

sokszor feszítő érzésem van mintha nagyon tele lennék, sokszor már kellemetlen is hogy ilyen hasam van, és enyhe tesztoszteron túltengésem van

heti 3-6 de mostanában inkább hatszor járok edzeni, sokat kardiózok, hogy izzadjak, 30 percet simán lefutok, mellette sokat dolgozok hasizomra, súlyzózok

mi lehet a gond?



2018. febr. 22. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Eszel tejterméket? (fehérjeturmix is az...) Nem lehet, hogy laktózérzékeny vagy?
2018. febr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy éve teljesen vegán, és kb 3 éve nem eszek húst sem, nő vagyok
2018. febr. 22. 17:59
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
A növényi étrend miatt ilyen felpuffadt a hasad. Láttam már ilyet.
2018. febr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De össz vissz négy éve rostban gazdag ételeket eszek és ez kb fél éve alakult ki ez a puffadás
2018. febr. 22. 18:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Mivel nincs tartásod, nem húzod ki magad és nulla a hasizmod, hogy megtartsa a dolgokat, persze, hogy kiáll :D
2018. febr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem ilyen egyszerű a dolog
2018. febr. 23. 11:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Én két dologra tippelek: túl sok szénhidrátot fogyasztasz, és/vagy felborult a bélflórád. Az kevés, hogy szedsz vmilyen probiotikumot, a kóros bacikat vagy gombát is ki kellene onnan irtani, de legalábbis nem etetni.
2018. febr. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Van egy olyan hasizom aminek az a feladata hogy bent tarta azokat a dolgokat, amiknek bent kell maradni, ha ez nincs akkor kidudorodik a bele az embernek, evés, ivás után pláne. Erre a hasvákumozás jó.

Persze nem tudhatom biztosan hogy ez e a probléma de ez is egy lehetséges ok lehet

2018. márc. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok az emberi biológiával, edzek hasizomra is, és bem löttyedt a hasam, hanem feszes mintha tényleg terhes lennék, szóval inkább puffadás, mert ennyi erővel minden átlag nőnek kiállna a bele, plusz én még tornázok is szóval nem hiszem
2018. márc. 4. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!