Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Akaratom ellenére is korán...

Makk alja kérdése:

Akaratom ellenére is korán kelek. Nagy baj?

Figyelt kérdés
Akármennyire későn vagy korán fekszem le mindig felkelek ilyen 6 óra tájékán magamtól. Ha állitok ébresztőt 8ra akkor is felesleges mert háromnegyed 6kor már felkelek. Ez kezelhető valamivel? Hétvégén rohadt idegesítő hogy mindenki alszik én meg fent vagyok 6órakor...

2018. márc. 4. 06:28
 1/8 anonim ***** válasza:
A szervezeted át állt erreaz idő pontra a munka/iskola miatt. Ezert ennyire káros az óra átállitás. Ui: én is igy vagyok és most azért vok ébren.
2018. márc. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem is ez van.
2018. márc. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nekem is ez van valamikor
2018. márc. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban!


Megvan azért az előnye is, nem kell attól félni, hogy elkésel valahonnan.

2018. márc. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ISmerős, és nagyon rossz, mert mindenki alszik dél-egyig.


Én addig háromszor megkajálok, előkészítem az uzsonna-ebédet, netezek, filmezek, és unatkozok :D


De ez van, most azért nem rugdosom ki kilenckor a családot az ágyból, mert én képtelen vagyok tovább aludni.

2018. márc. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És MINDIG akkor tudnék aludni vagy 9-10-ig is, mikor fel KELL kelni legkésőbb fél nyolckor :D
2018. márc. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak főnök ne legyen belőled. Az ilyenek miatt kel a nép hétfőtől-péntekig fél 6-kor.
2018. márc. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek, akiknek elegendő akár napi 3-5 óra alvás is, ők a rövid alvók (Short sleeper). Lehet, hogy közéjük tartozol. Ha kipihent vagy, akkor valószínűleg nincs semmi bajod. Ellenkező esetben nem árt felkeresni egy szomnológust!
2018. márc. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!