Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitol lehetnek ezel a tunetek?...

Aktakukac004 kérdése:

Mitol lehetnek ezel a tunetek? - minden ok nelkul el kezdek remegni semmi okat nem latom. - par honapja nincsen etvagyam, nem eszek normalisan. Ha meg betomom akaratom ellenere rosszul leszek.46 kilo 17/F

Figyelt kérdés
2016. dec. 29. 00:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Súlyod is kellene nekem,de így vagy úgy,a 46 egy csontváz alkat ilyen idősen.Neked egy 55-60körül kellene mozognod,sokkal jobban éreznéd magadat.Mellesleg ez volt velem is nyáron sajnos.Fogytam is 7-8kilót.Ha te leadnál még ennyit,szerintem azt már nagy gond lenne.Lényegre térve pedig mentális gond ez,fontos hogy körbevedd magad emberekkel,és sokat legyél a szabadban,egy kis aromaterápia ha belefér...(meggyújtasz egy jó illatú gyertyát,nem nagy cucc).Nekem 3hónap alatt múlt el,neked is előbb utóbb el kell múlnia.Az se mindegy mit eszel.Ha alacsony energia és kalóriatartalmú ételeket eszel,bekómázhatsz.Aztán persze én meg ezért szorongtam,de nem lett végül komoly bajom.Nyugi tesó.
2016. dec. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérjél a háziorvosodtól labor vizsgálatot, amiben legyen vas és TSH (pajzsmirigy) vizsgálat is.
2016. dec. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. valaszolo koszonom, de egyszeruen nem hiztam semmit mielott meg volt etvagyam..

2. Valaszolo pedig voltam nem reg (1 maxmimum 2 honapos leletem van de azok szerint hibatlan a szervezetem.. (emiatt voltam de nem mondtak semmit) minden rendben volt papiron)..

2016. dec. 30. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!