Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akaratom ellenére befektethetn...

Akaratom ellenére befektethetnek 1 hónapra a pszichiátriára?

Figyelt kérdés

Egy 5 és fél éves kisfiú 28 éves anyukája vagyok. Párkapcsolati problémákkal küzdök, nem bízik bennem, sok sérelmet okoztam Neki. Nem akar velem lenni. Nem a gyerekem apukája.

Kirúgtak a munkahelyemről, teljesen kilátástalan mindenem.

Emberiségből nem hagy magamra, bármire szükségem van kereshetem. Ma reggel is beszélgettünk egy keveset. Én mindig ugyanoda lyukadok ki hogy szeretném rendbe hozni, bízzon bennem de a szavam=0.


Pszichológushoz jár, én az óvodapszichológussal szoktam beszélni. De betege lettem, nem tudom elképzelni az életemet Nélküle.


A fiam se ad erőt. Volt hogy borotvával "megkarcoltam" a kezeimet többször, sokszor meg akarok halni. Állandóan csak sírok. Nem tudom mit tegyek, gyűlölöm magam.


2017. márc. 24. 15:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek érdekében jah. Vagy elveszik tőled.
2017. márc. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
De ott mégis hogyan tudnának segíteni rajtam??
2017. márc. 24. 15:43
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok hozzáértő, de ha köz és/vagy önveszélyes vagy akkor igen. Megelőzva a bajt javaslom, hogy járj el magadtól normális felnőtt pszichológushoz és pszichiáterhez. Nem fog ártani.


Azt leírod, hogy miért nem szeretnél?

2017. márc. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Ha befekszem és kijövök ugyanúgy szeretni fogom és ugyanúgy Vele szeretnék lenni. Mi értelme lenne?
2017. márc. 24. 15:44
 5/29 A kérdező kommentje:
Mert nem akarok. Minek gondolnak engem? Megvetnek hogy itt a gyerekem és ilyeneket csinálok/csináltam. Sohasem szerettem ennyire senkit mint Őt! Mit segítene?
2017. márc. 24. 15:45
 6/29 A kérdező kommentje:
Szeretem, imádom a Kisfiamat is, félreértés ne essék. De én vagyok a hibás mindenért, megbántottam, sok sérelmet okoztam Neki ezért gyűlölöm magam !!!!
2017. márc. 24. 15:48
 7/29 anonim ***** válasza:

Igen.

Lehet.

De ha felhúz valamin a fiad, te biztos eréjesebben lépnél fel.

Gond van az életedben. Menj el ha megoldható: pihenni. Egy hétig. Ha nem megy, akkor pszihiátria.

Neked lenne jobb. Meg a fiadnak.

2017. márc. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nem lenne semmi gond ha velem lenne és túllépnénk a múltbeli sérelmeken. De nem megy Neki.
2017. márc. 24. 15:50
 9/29 anonim ***** válasza:

Nekem volt skizofrén rokonom, Őt kényszergyógykezelték és volt pszichiátrián, de ott szörnyű körülmények voltak... Egyrészt az épület is mocskos volt (egyes részei romosak), másrészt mindenféle, különböző beteg együtt volt, meg volt aki "normális" volt, csak bipoláris és mindig öngyilkos akart lenni, de legalábbis nem voltak halucinációi mint a legtöbbeknek. Az ápolók mindenkit leszartak, látogatóként oda is bemehettem simán ahova nem szabadott volna elvileg, meg a skizó rokon is folyton kilyárt a közértbe engedély nélkül (aztán magától vissha ment), másokat meg volt hogy az ápolók oda sem engettek ahova lett volna joga menni (pl. ital automata), stb. Szóval szörnyű egy hely volt, de nyílván nem mindegyik ilyen.

De ha e gem kérdezel, akkor jobb együttműködni és amíg lehet saját akaratodból tenni a problémáid ellen, már csak a fiadért is.


Amúgy megkérdezhetem, hogy mi van az apjával?

2017. márc. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Neked sem.
2017. márc. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!