Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Aluszékonyság, mit jelez?

Aluszékonyság, mit jelez?

Figyelt kérdés
Az utóbbi egy hétben nagyon erős aluszékonyság jellemző rám,napközben elalszom 1-2 órákra,keményen kell harcolnom,hogy ne aludjak el. Eddig nem volt ilyen panaszom,ráadásul reggelente eljárok futni,azután veszek egy zuhanyt,kávézom is. Majd ahogy lekuporodok a könyveimhez vagy a géphez hirtelen erős álmosság kezd gyötörni.Mint például most is,majdnem elaludtam,de végül legyőztem,viszont most is nagyon álmosnak érzem magam. 6.5-8 órákat alszom alapvetően. Ez jelezhet betegséget? Depressziót olvastam,de egyáltalán nem érzem vagy gondolom magam annak,ezenkívül nem tudom mi okozhatja?
2018. márc. 26. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy betegség. Csak valamit változtatnod kell.

Nekem is van olyan hogy iszok egy kávét aztán egy óra múlva olyan álmos leszek , majd elszédülök. Neked is a futás a zuhany, majd a kv eléggé fel nyomod a szervezeted.

Utána elkezd lenyugodni és le lassul a pulzus, a légzés , szóval minden. Igy jön az álmosság.

Próbálj futás után ne kávézni, hanem jóval később.

Gondolom amikor felvan pörögve a szervezet, akkor pont elég neki a zuhany is.

2018. márc. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Velem is ez van az elmúlt pár napban. Én ezt inkább a tavaszi fáradtsággal, vitaminhiánnyal kötöm össze. Menj ki többet a levegőre, egyél könnyebb ételeket, sok zöldség-gyümölcs.
2018. márc. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Túl korán kelsz. (legalábbis ahhoz képest, amit a szervezeted szeretne, bagolytípus) Ez még akkor is bezavarhat, ha egyébként megvan a 7-8 óra alvás.
2018. márc. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!