Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miert nem tudok felkelni?

Miert nem tudok felkelni?

Figyelt kérdés

Regebben siman kipattant a szemem amikor felebresztettek, alig kellett megeroltetnem magamat azert, hogy egyaltalan felkeljek. Most meg siman eluszok azokon a napokon, amikor nincs annyira kotelezo dolgom, peldaul idoben beerni a munkahelyemre. Nem ertem magamat, es olyan ordogi kornek erzem az egeszet, este nem tudok elaludni, nem vagyok faradt reggel pedig siman alszom 12-13 ig is.

Ma is felkeltem az ebresztore 8-kor majd egeszen 11-ig visszanyomtam a szundit es csak arra keltem fel, hogy hivnak telefonon.

Nem tudom magam koordinalni, fizikailag rosszul erzem magam olyankor ha reggel csorog a telefon es fel kell keljek ha nincs fontos dolgom.

Tok rossz mert ugy erzem egesz nap nem vagyok igy produktiv, megiszom vagy 3 kavet is hogy jo gyorsan keljek fel.

Tudtok valamit tanacsolni, hogy gyorsabban elaludjak es felkeljek?

Koszi elore is!



2018. márc. 30. 11:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Magnosolv +b6 vitamin 😊
2018. márc. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!