Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miert csak hason fekve tudok...

Miert csak hason fekve tudok elaludni?

Figyelt kérdés
MIndig is igy aludtam, probalok visszaszokni haton fekvesre, mert a hasonfekvestol neha mar elgemberedik a nyakam, de nem megy egyszeruen...
2018. márc. 30. 11:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Azon kivul azt vettem eszre hogy a sok hasonfekvestol (mindig a jobb arcomon aludtam), a jobb szemem helyzetet valtoztatott.
2018. márc. 30. 11:47
 2/4 Alain Delon ***** válasza:
Nálam csak annyiban másabb a dolog, hogy hanyatt fekve nem tudok elaludni. Oldalt, hason megy. Javaslom, hogy próbálkozz az oldalt alvással. Egyébként szerintem ez az agy helyzetére vezethető vissza, hogy csak bizonyos helyzetben tud elaludni az agy. A hason és oldalt fekvés között igazán nincs különbség, mert ugyanúgy az oldalán van a fejed.
2018. márc. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi van a szemeddel pontosan, de a hason és oldalt fekvéstől hosszú távon "összegyűrődik" az arc (értsd: egy-két évtized alatt). Ennek ellenére én sem tudok háton aludni. Terhesség alatt rákényszerültem ugyan, de akkor sem volt könnyű.

Szóval gyakorlás és elhatározás kérdése, tarts ki. :)

2018. márc. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hogyan alszol el. Éjszaka kb 50-szer változtatunk helyet, szóval lehet, hogy már az első után megint hason leszel végig.
2018. márc. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!