Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért lehet az, hogy folyamato...

Miért lehet az, hogy folyamatosan álmosnak érzem magam?

Figyelt kérdés
Pedig már lassan 3 hónapja nem dohányzom. Energiaitalokat sem iszok gyakran, csak néha. Szinte mindenki azzal jön, hogy tavaszi fáradtság. Pedig én érzem, hogy nem. Egyszerűen ragadnak le a szemeim. Nem tudom, hogy mi lehet. Valaki esetleg ötlet?

#fáradtság #közérzet #valaki hàtha tud valamit #mert ez nagyon rossz
2018. ápr. 4. 09:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy az alvással is minden okés. Ezért nem értem..
2018. ápr. 4. 09:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyed rendben? Alul es tulmukodes is okozhatja. Valamint vitaminhianyok,vashiany. Orvoshoz menj el,elso az lesz hogy csinaltat egy labort,abbol jo esellyel kiderul.
2018. ápr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs, hogy "nem tudom, mi lehet, de az biztos, hogy nem tavaszi fáradtság".

Lehet az, ami egyébként általános vitaminhiány meg fényhiány miatt van.

Szedj C- és D-vitamint (előbbiből minimum 500 mg/nap, utóbbiból 1500-2000 NE/nap), és a C-vel egyidejűleg vasat, a normál napi adagot, étkezésektől távol; a D-t pedig étkezéshez közel.


Ha két-három héten belül nem leszel jobban, akkor tényleg menj el orvoshoz, kérj beutalót a laborba.

2018. ápr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Elkezdtem szedni a supradynt, és minden rendben lett.
2018. ápr. 7. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!