Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mások szervezetének ( arcbőrén...

Mások szervezetének ( arcbőrének ) is korán jött a "tavaszi nyár". Más is könnyen leég?

Figyelt kérdés

3Hete nagykabátban fagyoskodtam. Tegnap meg a vékony munkás kabát alatt csak póló volt. Kabát csak napvédelemre volt rajtam. 2hete szombaton a hegyekben voltunk 2 napot 48órát szinte csak a szabad ég alatt "megkapott" a nap,az arcomon és az ajkaimon. Sudocrem és 40%os aloe verás hidratáló arckrémmel úgy ahogy húsvétra elmúlt.

Most hétvégén kertészkedtünk meleg napos időben tegnap és ma munka közben elég meleg napsütéses idő volt.

Nem piros de fáj az arcom. Kenem és vettem 50es napkrémet...

Környezetemben másoknak nincs ilyen baja.

Ja szabadban dolgozom illetve teherautó sofőrként... szélvedőn keresztűl kapom a napot.



2018. ápr. 10. 18:46
 1/2 A kérdező kommentje:

Száraznak száraz a bőröm munkahelyi zuhanyzóban elég fúrcsa a vìz(saját kutunk van).5éve dolgozom itt.

F32.

2018. ápr. 10. 18:48
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem égek le, 2-3 nap kenem naptejjel, aztán már az sem kell nyáron sem :)
2018. ápr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!