Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szoktatok-e időnként nagy...

Szoktatok-e időnként nagy alvást rendezni?

Figyelt kérdés
Tehát ami több napig is eltartó nagy durmolás. Ilyenkor az ember alaposan kipiheni magát és kitisztul a tudata. Mi minden évszakban szoktunk tartani egy 3 napig tartó alvást, és utána nagyon kipihentek vagyunk. Nekem személyesen az a tapasztalatom, hogy a magyar emberek nagy része folyamatosan kialvatlan, így éli az életét így jár dolgozni, stb. Ez negatívan befolyásolja a mindennapi döntéseiket, tehát tulajdonképpen a politikát. Ha mindenki kipihent volna, egy jobb országban élhetnénk.

2018. ápr. 11. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

És hogyan tudtok 3napig aludni???


Én is szoktam évszakonként egyszer többet aludni (mert tényleg hasznos) de 2szem altatóval sem tudok 14óránál többet aludni.

2018. ápr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát WC-re azért kimegyünk, meg eszünk, tisztálkodunk stb, de se TV se rádió, se internet nincs olyankor, mert utána fekszünk is vissza az ágyba, igazán felüdítő az ilyne hosszú pihenő, van hogy 4 napig is eltart.
2018. ápr. 11. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Csak, ha nincs a főnök.

Egyébként vagyon igazságod. No nem abban, hogy ezzel a 3 nappal behozod az előző 88-at, hanem, hogy egy sokkal másabb és jobb állapot.

Vannak, akik mindig keveset alszanak, vagy legalábbis nagyon korán kelnek. És azt mondják, hogy elég, sőt jó így nekik. Valójában nem ismerik az igazán kipihent állapotot, ezért nem is tudják, hogy egész más állapot is létezik.

2018. ápr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En szoktam, de csak 12 órán át alszok, aztan ha van kedvem, még fekszem az ágyban, de nem tudnék többet aludni, max altatóval tudnék. Inkább télen jellemző, hogy egész hétvégén csak fekszek, de netrzek közben, nem alszok.
2018. ápr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!