Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Antidepresszáns elvonási...

Antidepresszáns elvonási tünetei kb mikorra múlnak el?

Figyelt kérdés

Kb novemberben kezdtem el szedni. Az utóbbi pár hétben viszont nagyon sokat javult az állapotom és már nem éreztem, hogy különösebben hozzátenne a napomhoz, így elhatároztam, hogy ideje lejönni, nehogy a végén anélkül kikelni se tudjak az ágyból.


Eleinte fokozatosan jöttem le, de később kezdtem furán érezni magam. Pl mint megfázásos betegség előtt, meg talán áramütéshez hasonló érzeteim voltak. Egyébként depressziónak semmi nyoma már, csak ezek a tünetek zavarnak. Amikor ezt érzem, akkor egy fél tablettát beveszek és jobb lesz utána. Legutóbb pl hétfőn volt ilyen alkalom. Scippát írtak fel 10 mg/nap dózissal.


2018. ápr. 12. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó nagy hülyeséget csináltál. Az antidepi szedését nem szabad abbahagyni még azután kb legalább 1 évig, hogy már jól vagy tőle. A másik meg, hogy ezután a leszokás is kb fél év kellene legyen, neked még összesen, ha eltelt annyi.
2018. ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez bizony elvonási tünet volt. Az antidepresszáns nem megoldás, egy újabbra való rászokás sem. Annyi természetes dolog van, ami nem művi, és hat! A pszichiátriai szereket jobb elfelejteni, mert szörnyű mellékhatásaik vannak, és az embert örökre függővé teszik!
2018. ápr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondja valaki, aki sose szedte... Aki meg szedte, annak nem hisznek.
2018. ápr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!