Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mennyire normális?

Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Szóval előre is bocsi a témáért, kérlek ne kezdjetek cseszegetni vagy ilyenek. Nem mert vele még orvoshoz fordulni, de itt megmerem anonim módon kérdezni, kíváncsi vagyok mi róla a véleményetek.

Meleg fiú vagyok és anális szex előtt azért odafigyelek, hogy tiszta legyek odabent. Erre olvastam nemrég, hogy vízsugarat beengedünk a végbélbe az kitakaríthat teljesen.

Én azonban mikor aznap már voltam "nagyvécén" és mondjuk délután kimosom magam, akkor is egy csomó széklet kijön (vagy hát nem csomó, de valamennyi). Én eddig azt hittem, hogy az egyszeri székletürítéssel kijön minden. Vagy nem? Szerintetek ez mennyire normális, hogy így marad még bélsár a végbélben?

18/F


2018. ápr. 17. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
normális.
2018. ápr. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy marad benne, 100%-ra nem is tudnád kitörölni.
2018. ápr. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azta. Köszönöm szépen, hogy normálisan válaszoltatok. Nem erre számítottam őszintén. Csak tényleg furcsáltam. Meg nem akartam elkezdeni azon kattogni, hogy esetleg valami baj van az emésztésemmel. Amúgy is elég hipohonder vagyok.
2018. ápr. 19. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!