Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Semmiből előtörő pánikroham?

Semmiből előtörő pánikroham?

Figyelt kérdés

Majdnem másfél évvel ezelőtt volt egy pánikrohamom, nagyon megijedtem.. egyből kórházba mentem mert azthittem meghalok, kiderült, hogy egészséges a szivem, semmilyen betegségem sincs szóval ez így szépen lassan elfelejtődött, eszembe se jutott már soha, hogy az megtörtént, még is tegnap este setáltam a városban és hírtelen rám tört. Most hálisten nem pánikoltam túl, tudtam mi ez, és még kontrollálni is sikerült viszont akkor sem értem miért jött rám

Valaki tudja ez miért törhetett elő nálam?



2018. ápr. 22. 11:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 3 éve volt az első kettő, a semmiből, utána semmi. Két hónapja visszajött, bevásárlóközpontban, azóta pedig rendszeresen. Nálam már maga a rohamtól való félelem generálja. Egyébként akkor is, és most is nagyon stresszes időszakom van, talán neked is ez lehet a háttérben.

2018. ápr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!