Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok állandóan gyenge,...

Miért vagyok állandóan gyenge, kimerült?

Figyelt kérdés

21 éves F vagyok, lelkileg és fizikailag gyenge vagyok. Nincs kedvem semmire sem, vagy ha el is kezdek valamit hamar abba hagyom azt amit csinálok. Szóval már szedtem vas vitamint meg magne b6-ot, meg hasonlo csodaszert, de úgyan ez a helyzet..... Nem hiszem hogy valami vitamin akármi hiányom van, mert szerintem ennyi vitamin amit én beszedtem nem oldotta meg.... Gyakran van öngyilkossági gondolatom, nem szeretem ha társaságba vagyok. Jobb szeretem az egyedüllétet, a bezártságot hogy ott hol legyek. Soha nem volt még párkapcsolatom, lehet hogy a magány és ez a kilátástalan helyzet (stessz) gyakran hamar felkapom a cukrot minden aproságokon meg ilyenek. Tudnám még sorolni, de felesleges mert a lényeget leírtam. Szóval ha valaki van hasonló cipőbe, az kérem írja meg, hogy kitudjak lépni a mókuskerékből....

Még annyi hogy rengeteg megoldatlan problémáim vannak..


167 cm magas vagyok, és 49-50 kg



2018. ápr. 25. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Még igencsak fiatal vagy ilyesmihez, én olyan idős koromban szét tudtam volna robbanni az energiától.

Menj el a körzeti dokihoz, kérj vérvételre beutalót, abból talán valamit ki tud szűrni.

Én amúgy valamilyen hormonális problémára gyanakszom, anyagcserezavarra, próbálj meg endokrinológiára is kérni beutalót.

Több hónap, mire időpontot kapsz, de megéri.

Lehet, alacsony a tesztoszteron szinted, vagy pajzsmirigy, cukor, stb.

2018. ápr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, már gondolkoztam azon hogy elmegyek a háziorvoshoz beutalot kérni, mert ez már nem állapot. Kajálhatok én sokat, egyszerűen hízni se tudok.
2018. ápr. 25. 16:04
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Orvos mindenképp, mielőbb!
2018. ápr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom se nem eszel sok zöldséget, se napra nem jársz ki sétálni, se nem úszol, vagy sportolsz bármit, csak ülsz otthon, é várod a csodát. Jól tippelek? Jó hírem van, bár magától nem fog megváltozni semmi, de amint elkezdesz tenni magadért, azonnal lesz eredménye. És ne hízni akarj, hanem izmosodni, egyél egy salátát hússal, és húzzál el az uszodába, napozz egyet utána, meglátod, mintha kicseréltek volna. És ezt ismételd heti háromszor-négyszer. Nyár közepére nem sok nyűglődnivalód marad.
2018. ápr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Ma uborkasalátát ettem rizzsel, és egy rántott csirkeszárnyat. Evés után rám tört valami enyhe rosszullét, és még most is gyenge, fáradt vagyok.

Ezt csak azért írtam le, mert nem kellene túldramatizálni a dolgokat, Te is a kajától vagy beteg! A tejtermékek zöme a legtöbb ember számára szinte méreg! Nem szabad a boltokban vásárolni félkész és kész élelmiszereket, mert azok jócskán túl vannak adagolva. Csak nyers húst szabad venni, és magad sütöd főzöd meg. Zöldségeket, gyümölcsöket sem szabad az áruházak polcairól választani, mert azok is elgyengülést okoznak. A nagyüzemileg előállított táplálékok már nem alkalmasak emberi fogyasztásra!

2018. ápr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Figy, egy egészséges, fiatal szervezet ehet vasszöget is kénsavval, az toppon lesz egy 40-50 éves hapsiéhoz képest bőven.

Magamról tudom, nálam károsabb életmódot kevesebben éltek fiatal korukban, ehhez képest hajtottam a nőket napi szinten, nem bírtam az energiámmal, sportoltam, dolgoztam...

Most meg....egy kalap szr vagyok.

És hiába sportolnék, edzenék, egyszerűen nem megy, iszonyat megterhelő, és inkább fájdalmat okoz, meg több napos ágybanfekvést.

Ha valami alap probléma van, ki kell vizsgálni, beteg szervezetre nem lehet építeni.

1-es voltam.

2018. ápr. 26. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat!
2018. ápr. 26. 10:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Dohányzol kérdező? Fogászati panoráma röntgent csináltasd, hátha valami cisztád van a fogon
2018. jún. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!