Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tudnék ez ellen tenni valamit?

Tudnék ez ellen tenni valamit?

Figyelt kérdés

Üdv.

Az a helyzet hogy nagyon kellemetlen lábszagom van, hamarosan új iskola, kollégium, és nem szeretnék úgy oda menni hogy kellemetlen lábszagom van.

Iskolába ugye elmegyek ott vagyok naponta 6-7 órát, és egyszerűen nagyon kellemetlen lábszagom van.

Sok cipőm volt már, mindegyikbe ez a helyzet.

Szeptemberig meglehet ezt szüntetni, mert nem akarok beégni a szobatársaim előtt ezzel az ügyben. Eléggé zavar is, hogy lehetne ezt megoldani hogy szeptemberre teljesen eltűnjön ez a kellemetlen lábszag?



2018. máj. 11. 20:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A hónaljadra is használsz valamit, nem? Használd ugyanazt a lábadra is.
2018. máj. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Lány vagy? Harisnyában, zokniban is ez a helyzet? Mert a volt bnőmnek például a harisnyától volt büdös néha a lába.
2018. júl. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ja tényleg, a harisnya; az lehet, hogy műszálas; meg pl lehet h pont ezért még lehet, hogy pl nem is szívja olyan jól esetleg az izzadtságot. 7.vagyok még asszem
2018. júl. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
(*7.vagyok és 13.)
2018. júl. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!