Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lumbágó isiászra mit tornázzak...

Lumbágó isiászra mit tornázzak itthon? Menni is alig bírok!

Figyelt kérdés

21L vagyok

Amit a kiírt gyógytornán mutattak, az egy nagy f*s, egy alkalmon voltam, de mozgás közben nem éreztem azt, hogy kellemesen feszülne, húzódna a lábam, derekam, cserébe másnap felkelni nem bírtam.


Amit a csontkovács mutatott, hogy balra, jobbra húzogassam el a térdem fekvő helyzetben, az már jobb egy fokkal, de egyszerűen nem segít, még mindig csak sántítok.


Van tapasztalatotok, h mit tornázzak, mit csináljak???

Elegem van, már leszakad a szívem, úgy fáj a csípőm n lábam


Köszönöm


2018. máj. 23. 05:42
1 2
 11/11 anonim válasza:

Kerdezo: jobban vagy?


Erdemben sajnos nem tudok segiteni. Szinten isiaszom van, a doki arca nem tul vidam, ami nem tetszik nekem :/ A nagylabujjban nem mukodik az ideg, az a labam ugye the ebb is lett. Szerinte servem is van. A bibi hogy mar mutottek egyszer servvel :( Ezek szerint feljebb jott ki :(


Latom tobb kerdest is irtal mar ki. Ahhoz aki azt irja hogy a sok ules miatt van: aktivan sportoltam, hatat erositettem, es megis. Valoszinu nyujtanom kene tobbet, mert mint a fagyott kutyasz@r olyan vagyok. Igy en most jog at kezdek el. Faj, mint a ...de ezt tudod te is. Aztan remelem jobb lesz. Bar a dokim csutortoktol most hetfoig adott haladekot, hogy jobban legyek, es tovabb kuld. Hat egyenlore nem vagyok.

2018. szept. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!