Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 67-ről szeretnék visszafogyni...

67-ről szeretnék visszafogyni 60 körülre, de utálok futni, mit tornázzak itthon?

Figyelt kérdés
30 éves fiú vagyok. 20 évesen még 55 kiló és sportos voltam, de az egyetem alatt felmentem 65-re, és most hogy nem fér bele a küzdősport sem már, lassan 70 fele közelítek. Gyűlölök futni, de nem vetem meg az intenzív testmozgást (ha időmilliomos lennék, falmászni járnék szerintem). Itthon a szobában milyen gyakorlatokat tudok csinálni, hogy visszanyerjem a régen sportos testalkatomat? Fontos szempont, hogy csökkenteni kellene a testsúlyomat, mert lassan kihízom a siklóernyőmet (ezt csinálom rekreációként, de ezt azért nem nevezném kifejezetten sportnak). Terembe eljárkálni nincs már időm, napi szintem 3 órát ingázok vidékről Pestre dolgozni, itthon is kell lennie egy családos embernek valamikor. Csak közben fogynék kicsit.

2016. jan. 6. 21:41
1 2
 1/11 Sowilo ***** válasza:
100%

Veszel egy hevederes tornagyűrűt, felszereled valahova, és húzódzkodás-tolódzkodás-egylábas guggolás menjen heti háromszor. Ha 10-15 ismétlés megy, akkor csináld téglás hátizsákkal, mindenből 5x5 ismétlés, heti +1 tégla. A hét többi napján meg menjen HIIT edzés. Jobbat egyszerűen nem tudsz csinálni.


A kajád hogy áll?

2016. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen már inkább férfinak kéne lenned, nem fiúnak és akkor a 67 kg sem zavarna, bár magasságot nem írtál.
2016. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Cortez70 ***** válasza:
100%

30 éves férfi 60-ra akar fogyni? Ez most komoly? :)

Én ha 80 alá mennék akkor már utálnám magam, pedig nem vagyok magas.

2016. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Sowilo ***** válasza:
100%
Lehet, hogy 160 centi, és nincs rajta izom...
2016. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Cortez70 ***** válasza:
100%
Az lehet. Amúgy meg jól írtad az első kommentben Sowilo, azt pl csinálhatná a kérdező.
2016. jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tényleg írd már le milyen magas vagy, mert ez, hogy 20 évesen is 55kg voltál és még örültél is neki ez elég gyász.
2016. jan. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok, 55 kg és sportos? 70 kilós ismerősök, csont soványan nem sportosak, max ha 165 centi.
2016. jan. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sowilo ***** válasza:
Én pl. voltam 180cm és 55kg... ektomorf kézilabdás voltam, és végül is sportos, mert jól ment... :D Nem tudhatjuk, hogy értette. Az is lehet, hogy maratonfutó volt.
2016. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A maratonfutók nem sportosak, úgy néznek ki mint egy aidses. Igazából belül se sokkal jobb a helyzet.
2016. jan. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sowilo ***** válasza:
Kinek mi számít sportosnak... nekem pl. az, ha valaki sportteljesítményt tud felmutatni, lefutni a maratont pedig sportteljesítmény. Bár nem egészséges dolog, igazad van.
2016. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!