Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Felébredéskor diszkomfort...

Felébredéskor diszkomfort érzet percekig (vagy amíg fekszek) a szívben/nél?

Figyelt kérdés

Olyan mintha égne, vagy kifolyna, eresztene. Nagyon nehezen találom a szavakat a körbeírásához..

Nem mondom hogy mindig alvás után, de viszonylag gyakran előfordul ez az érzés, ami kellemetlen, égető, mintha savas lenne, elég furcsa.. és nem tölt fel úgy az alvás mint régen.(Olyan 9-10 órákat szoktam aludni) Kb. fél éve vagy egy éve kezdődött és ritka volt ez a kellemetlen érzés. Most például, hogy felkeltem és már ülök vagy 15 perce, fokozatosan elmúlt, vagy mondhatni már alig érzem. Bezzeg háton fekve ha teljesen vízszintesen vagyok, akkor van hogy sok idő kell míg elmúlik. Ezért ébredés után általában felkelek, pl: állva egyátalán nem érzem, csak felkelés után szintén kell vagy negyed óra hozzá. De ha a hátamra feküdnék teljesen vízszintesre, általában nem jön elő ez a diszkomfort érzés.


Már beindult a folyamat, hogy organikus problema áll e esetleg a háttérben.. csak elég sokat kell várni egy-egy orvosi látogatás után a következőre. Most sportorvoshoz küldtek tovább és két hét múlva megyek.



2018. máj. 27. 07:51
 1/2 A kérdező kommentje:
Hozzá tenném, hogy kiskorom óta sportolok moderáltan. Az utóbbi pár hónapban viszont a magas intenzitást nem annyira bírom. Nagyon gyorsan elfáradok, kiéget mentálisan is. Szóval pl felmenni a 4. emeletre már egy nagyon fárasztó kihívás.
2018. máj. 27. 07:55
 2/2 anonim ***** válasza:

- okozhatja a sport

- de nekem pl elég, ha hülyén fekszem és nem is a szívem, hanem valami körülöttelévő izom "húzódik" meg "ég".


Olyankor nyújtózkodok, veszek pár mély levegőt, és 99% segít.

2018. máj. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!