Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tudnátok tanácsot adni nekem?...

Tudnátok tanácsot adni nekem? Nem bírom a meleget, fizikailag rosszul vagyok tőle! Gyors szívverés, forróságérzet, izzadás, gyengeség, hányinger, ilyenek a tüneteim. Van erre valami hétköznapi gyógymód, vagy vitamin, vagy praktika vagy tényleg bármi?

Figyelt kérdés

2018. máj. 28. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Dettó ugyan ez van velem is.
2018. máj. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dettó
2018. máj. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Egy kézenekvő ppraktika: Vannak, akik télen meleg éghajlatra költöznek, te meg egy hideg vidékre költözzél.
2018. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem bírom a meleget. Nekem csak az segít, ha gyakran arcot mosok hideg vízzel. Nyakra és csuklóra is lehet tenni hideg borogatást. Napi 1,5-2 l víz, nem baj, ha kiizzadod, az a jó. Ha van lehetőséged rá, hogy lezuhanyozz akkor is, ha izzadt vagy/meleged van, akkor tedd meg, mert sokat javít a közérzeten. Plusz még a ventilátor talán segít. Éjszakára nyisd ki az ablakot, hajnalban frissebb a levegő, talán jobban alszol, mint csukott ablaknál.
2018. máj. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!