Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon szep dus hajam volt...

Nagyon szep dus hajam volt meg egy honapja. Kb . harom hete elkezdett hullani de nem nagyon figyeltem ra. Most pedig, egy hete nagyon elkezdett hullani lathatoan. Mar egyaltalan nem dus. Rengeteg hull ki. Mi az oka?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi az oka! Ketsegbe vagyok esve. Helyrejon meg? Valami jo otlet mit tegyek hogy ne hulljon? Tenleg rengeteg hull ki. Ma is megmostam es tincsekbe jottek ki. Megszamoltam tobb mint 130 hajszal es ezenkivul meg a lefolyoba is ami lefolyt a vizzel. A lepedom, a szonyeg teli van hajjal. Akarmi sampon,vagy valami ami segit. Kerlek

2018. jún. 1. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Én orvoshoz mennék.

Labor, endorkinológia, nőgyógyászat ilyesmi, nem kísérletezgetnek.

2018. jún. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem felső szemfogon volt foggyökèr ciszta. Attól hullott.
2018. jún. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sürgősen kellene egy gócvizsgálat, menj orvoshoz. Ha van rossz fogad, akkor fogorvoshoz.
2018. jún. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem se "rossz" fogon lett. Baleset miatt koronám van,az alatt halt el egészséges fog.
2018. jún. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!