Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet, hogy a barátnőm...

BeginnerWorker kérdése:

Mitől lehet, hogy a barátnőm veszekedéskor kikelt magából elkezdett rángatni, nagyon szaporán lélegzett majd összeesett és a rángatásra egyáltalán nem emlékezett?

Figyelt kérdés

Családi háttere nagyon rossz, szinte naponta leszidják a szülei olyan dolgok miatt amiről nem ő tehet ( tipikus rossz szülők)egyszóval elég stresszes mindennapjai vannak. És ez a mostani vitánk után miután megrángatott engem amit eddig sosem tett, én sem bántottam még sosem őt, miután elesett ( nem vesztette eszméletét)remegett az idegességtől, Nem emlékezett semmire abból, hogy engem rángatott volna, utolsó emléke az, hogy veszekszünk és hogy elesik.

Hihetetlenül meglepődött mikor mutattam a kezemen a rángatásának a nyomát és láttam a szemében , hogy ez neki új információ.

Pszihológushoz érdemes lenne elmennie?



2014. okt. 12. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Min vesztetek így össze? Rajta az segítene a legtöbbet, ha kikerülne a bántalmazó környezetből. Utána már talán tudna segíteni a pszichológus is.
2014. okt. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán idegösszeroppanás?
2014. okt. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Apró dolgon kb azon , hogy ki hogy válaszolt, egyértelműen nem a vita miatt sőt nem is velem volt baja, csak így kijött rajta :/ és ez hogy nem emlékezett rá ez eléggé megijesztette mindkettőnket.

Sajnos még legalább fél évig otthon fog élni mert még annyi kell , hogy egyetemre mehessen, addig valahogy ki kéne bekkelni :/

2014. okt. 12. 23:34
 4/8 anonim válasza:

Mindenféleképpen ki kellene szakítani az otthoni környezetből.

Utána jöhet az orvosi segítség is

2014. okt. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem hozhat javulást az orvosi segítség akár jelen esetben is , amikor még otthon él?
2014. okt. 12. 23:43
 6/8 A kérdező kommentje:
Vagy akár bármilyen alternatív megoldás
2014. okt. 12. 23:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Amennyibe egy jó pszichológus kerül, annyiból már el lehetne menni albérletbe, ami szerintem sokkal hasznosabb lenne. Meg vagyok győződve róla, hogy havi 8 óra beszélgetéssel nem lehet helyrehozni havi 700 óra terrort, már amennyiben tényleg olyan rosszak a szülők.

Ha el akar menni orvoshoz vagy pszichológushoz, akkor persze támogasd ebben, de nem hinném, hogy ez önmagában meg tudná oldani a problémáit.

2014. okt. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legalább a háziorvoshoz menjen el tanácsért, segítségért.
2014. okt. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!